За 6 місяців 2018 року аудитори Вінниччини забезпечили відшкодування втрат на суму 17,6 млн грн

За результатами інспектувань фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області упродовж шести місяців поточного року виявлено втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму понад 15 млн грн та фактів неефективних управлінських дій, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 58,4 млн грн. Ужитими заходами забезпечено усунення втрат на 17,6 млн грн.

Крім того, проведеними 6-ма державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських дій, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 111,5 млн грн.

У 38 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовані такі заходи впливу, як-от: попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами й призупинення та зменшення бюджетних асигнувань на понад 150 тис. грн. Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 47 управлінських рішень.

До правоохоронних органів передано 26 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідувань та вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України від початку року надіслано відомості щодо виявлених восьми фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на понад 12,7 млн грн.