В Україні запланували на 2018 рік будівництво трьох бетонних автотрас

Міністерство інфраструктури України запланувало на 2018 рік почати три проекти реконструкції 232 км доріг, які передбачають цементобетонне покриття.

Повідомляє сайт vinnytsia NEWS з посиланням на finance.ua.

Про це заявили на засіданні транспортного комітету Верховної Ради України.

Дані проекти сумарно обійдуться приблизно у 8 млрд грн.

Перший проект – реконструкція Північного обходу Житомира по трасі М-06 Київ – Чоп (22,3 км). За словами директора департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури Віктора Сасіна, на даній трасі планується підвищення категорії дороги до 1б, тобто розширення дороги з 2-х до 4-х смуг.

За словами представника Держагентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Андрія Чабановського, вартість реконструкції складе 1 млрд грн. Проект фінансується за рахунок кредиту ЄБРР.

Другий проект – реконструкція дороги Н-31 Дніпро – Решетилівка. Проект передбачає розширення дороги з двох до чотирьох смуг, а також виконання покриття в цементобетоні (137 км), зазначив Сасін. Вартість проекту, за даними Укравтодору, становить 5,4 млрд грн.

Ще один проект на автотрасі Н-11 Кропивницький – Миколаїв передбачає проведення капітального ремонту дороги в межах Миколаївської області (73 км). Покриття дороги, згідно з підготовленим проектом – цементобетон. Вартість проекту – 1,6 млрд грн, початок робіт заплановано на 2018 рік.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)