В Немирові пройшов “Травневий зорепад”

18 травня в районному будинку культури відбулося чудове свято «Травневий зорепад», яке також було приурочене до двох дорогих для кожного з нас свят Дня матері та Міжнародного дня сім’ї  Кращі учні та колективи районну та об’єднаних територіальних громад, переможці інтелектуальних, спортивних, екологічних, творчих конкурсів отримали грамоти нагороди у вигляді грошових сертифікатів. Участь в заходах взяли: заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, заступник голови районної ради Михайло Мовчан, заступник Немирівського міського голови з гуманітарних питань Іван Дзюбак.

Вітаючи присутніх із святом Петро Бугаков сказав:Від щирого серця прийміть вітання із Днем матері та Міжнародним днем сім’ї – святами, що народилися з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу, хто дбає про духовний і національний розвиток кожної  української родини.Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж образ матері. І немає любові вищої і жертовнішої за материнську. Упродовж усього життя вона зігріває і оберігає, дає наснагу і допомагає вистояти у найскрутніші часи.
Мати – це ніжна берегиня сім’ї, а батько – її міцна і надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з цього проростають здобутки кожного нового покоління.
У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. Ця вічна істина і надалі має бути осердям родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.
Низький уклін вам матері, хранительки нашого роду, щира вдячність за мудрість, розуміння і підтримку.