В Козятині запрацювала нова система збору сміття

Від сьогодні в місті запрацювала нова система збору сміття, а саме збір побутових відходів на визначених майданчиках з встановленими євроконтейнерами. Одночасно з нововведенням функціонуватиме і графіковий вивіз сміття, але лише до кінця липня і стосуватиметься це лише центральної частини міста. Існуючий графік вивозу ПВ залишатиметься дійсний для жителів решти районів міста та приватного сектору.

Повідомляє сайт Козятин Сьогодні з посиланням на Козятинську міську раду.

Для цього за кошти міського бюджету вже закуплено 80 сучасних спеціалізованих сміттєвих баків. Звичайно, цієї кількості не достатньо, тому міська рада працюватиме в напрямку виділення додаткових коштів на придбання ще євроконтейнерів.

В рамках робочої поїздки містом Олександр Пузир спільно з начальником управління житлово-комунального господарства Євгеном Малащуком оглянули заплановані майданчики для стаціонарного встановлення спеціалізованих баків для сміття, затверджені рішенням виконавчого комітету. Остаточне місцерозташування євроконтейнерів буде визначено після проведеного моніторингу громадської думки.

Наголосимо, що на вирішення питання з несортованими відходами в Козятині міській раді з обласного бюджету виділено 4 млн. грн. Дані кошти передбачені для будівництва сучасної сміттєсортувальної лінії побутових відходів на території теперішнього полігону.

Передувало цій події прийняття великої кількості рішень в напрямку покращення стану збору та утилізації ПВ в Козятині. Зокрема, з міського бюджету було виділено кошти на придбання сучасного сміттєвозу (750 тис.грн, обласний екологічний фонд – 1млн 400тис.грн.), придбано 80 євроконтейнерів для збору сміття, рекультивація полігону (близько 200 тис.грн.), укладення договору з «СОКА Україна» на засипку звалища каоліновим піском та передбачено 1 млн.грн. на будівництво сміттєсортувальної лінії.

Створення КП «Чисте місто» за зразком КУП «ЕкоВін» (м.Вінниця) також відбувалося в рамках перспективного плану щодо збору та утилізації побутових відходів.

Майбутня сміттєсортувальна лінія буде загальною потужністю понад 100 тис. тонн на рік, що дозволить переробляти побутові відходи не лише від жителів міста, але й населених пунктів району.

Таким чином місто поступово переходить в нову еру збору та утилізації побутових відходів.

Джерело: Козятин Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)