У селі Козятин стався конфлікт між учасниками АТО та представниками сільської ради

29 травня у селі Козятин стався конфлікт між учасниками АТО та представниками сільської ради населеного пункту через спірні питання щодо оформлення земельної ділянки, якою користувалась родина загиблого учасника антитерористичної операції, про це пише сайт КОЗЯТИН СЬОГОДНІ з посиланням на поліцію.

Причиною конфлікту стали спірні питання оформлення права власності на земельну ділянку, на яку претендує родина загиблого бійця та сільська рада.

Попередньо встановлено, що бійців АТО, які прийшли підтримати родину загиблого побратима, не впустили в приміщення сільської ради. Учасники конфлікту вибили дверне скло приміщення.

Зараз на місці правопорядок забезпечують 15 працівників поліції. Слідчо-оперативна група документує факт правопорушення.

В діях учасників вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ч.1 ст.296 КК України (хуліганство). Такий злочин карається штрафом до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Джерело: КОЗЯТИН СЬОГОДНІ.