У Крижополі допомагають тим, хто цього потребує

Приорітетом Крижопільського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді є запобігання та вирішення низки  питань, задля повноцінного психологічного та фізичного здоров’я членів сім’ї, а насамперед дітей, про це пише Крижопіль Сьогодні з посиланням на Крижопільську РДА.

З однією з таких сімей розпочала роботу фахівець із соціальної роботи по території обслуговування Голубецької сільської ради с. Княжа Криниця. Мати самостійно без допомоги та  підтримки рідних виховувала двох неповнолітніх дітей. Не завжди могла повноцінно та достатньо приділити уваги їхньому вихованню. Більшість часу мати витрачала на забезпечення матеріальних потреб сім’ї, тимчасовими підробітками. Дану сім’ю, було взято під соціальний супровід та  розпочато роботу  з допомоги в оформленні всіх потрібних довідок для отримання державних соціальних виплат під які підлягає дана сім’я та залучення практичного психолога. За період соціального супроводу працівниками надавалися консультації з питань психологічного здоров’я  та поліпшення взаємин з навколишнім середовищем,  проводилися профілактичні бесіди задля підвищення батьківського потенціалу, надавалися поради з розв’язання матеріальних проблем, а саме раціональне використання державних соціальних виплат.

Мати задля своїх двох неповнолітніх дітей старанно виконувала всі поставленні перед нею завдання. Завдяки тісній співпраці з працівниками РЦСССДМ , зуміла вийти з під соціального супроводу з повним виконанням умов договору та  позитивним результатом.  Таким чином , ситуація значно змінилася на краще. Життя сім’ї складне, ще багато чого потрібно навчитися…

На сьогодні мати та діти перебувають в полі зору  центру соціальних служб на пост програмній підтримці.

Адже один з основних принципів роботи працівників РЦСССДМ, полягає  в умінні стимулювати позитивні зміни у людині. Вони повинні керуватися у своїй роботі переконаннями, що  у сім’ї завжди є позитивні резерви, треба тільки вміти їх активізувати, щоб діти зростали повноцінними членами суспільства .

Не дивлячись на всі негаразди , що трапляються в нашому житті, саме такі позитивні результати надають сил і оптимізму для подальшої роботи в соціальній сфері .