У Хмільнику підсумовували результати проекту | VINNYTSIA NEWS

У Хмільнику підсумовували результати проекту

В конференц-залі Хмільницької міської ради відбулася прес-конференції за підсумками реалізації проекту «Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО, та навчання ведення власного бізнесу».
Повідомляє сайт ХМІЛЬНИК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.
Під час  прес-конференції Голова ГО «Спілка учасників АТО м. Хмільник та Хмільницького району» Валентин Ковальський поінформував присутніх про напрацьовані результати в ході реалізації проекту «Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО, та навчання ведення власного бізнесу» та поділився планами на майбутнє. Так зараз завершується реєстрація СОК , створеного ветеранами АТО Хмільниччини, зацікавлення у напрацюваннях проекту висловлюють районні організації учасників АТО з інших районів Вінничини.
Про суспільну та економічну важливість проекту та перспективи майбутньої міжрегіональної співпраці розповів експерт проекту Володимир Ханас. Громадський діяч Віталій Дорох відзначив перспективність спільних дій представників різних ГО і необхідність залучення до реалізації аналогічних проектів представників влади та органів місцевого самоврядування.
Прес-конференція відбулася в рамках реалізації проекту «Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО, та навчання ведення власного бізнесу».
Основною метою проекту є ознайомлення учасників АТО з міста Хмільника та Хмільницького району Вінницької області з успішними моделями соціальної адаптації та започаткування власної справи, проведення навчання та ознайомчих візитів.
Проект реалізовується громадською організацією «Спілка учасників АТО м. Хмільник та Хмільницького району» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ

НАПИШІТЬ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваш email не буде опубліковано.