СОК “Щедрий край” щедро ділився досвідом

У жовтні 2016 року у селі Старий Почаїв, що на Кременеччині, стартував сільськогосподарський кооператив «Щедрий край». Його основний вид діяльності – це надання послуг членам кооперативу по переробці плодово-ягідної продукції на сухофрукти.

Повідомляє сайт ХМІЛЬНИК СЬОГОДНІ з посиланням на ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ.

Голова правління кооперативу Віталій Стравінський сьогодні знаний не лише на рідній Кременеччині.

Досвідом створення і роботи  кооперативу  він поділився і з представниками  ГО “Спілки учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району” . Він зазначив, що «шлях до створення СОК «Щедрий край» був непростим – громада Старого Почаєва не вірила у прозорість намірів, і називала ідею поверненням до колгоспу. Із часом люди почали розуміти переваги кооперації – якщо спочатку членами об’єднання зголосились бути 15 людей, то зараз їх уже 70.  У кооперативі добре розуміють, що село, яке живе за рахунок вирощування ягід та фруктів, повинно мати додатковий зиск від переробки цієї продукції».

Розповів Віталій і про роль програми «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» , детально відповідав на запитання гостей з Вінничини.

Гості кооперативу і організатори заходу щиро вдячні йому за консультації та гостинність. Віриться, що  досвід «Щедрого краю» як і  досвід інших кооперативів Тернопільщини стане у пригоді багатьом .

Відвідування кооперативу відбулось в рамках заходів проекту “Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО” за сприяння міжнародного фонду “Відродження”.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)