Село Степанівка, що у Теплицькому районі святкувала День села

На другий день «Святої Трійці», жителі села Степанівка святкували День села «Ми – діти твої, Україно!». На початку свята з вітальним словом виступив голова сільської ради Володимир Пурдик та начальник відділу культури і туризму Теплицької РДА Сергій Дмитришин, які привітали земляків зі святом, побажали доброботу у кожну родину, громаді стабільності, розвитку та процвітання.

Аматори сцени весело і з родзинкою провели святкові урочистості, красиво організували дійство для дітей та мешканців своєї маленької Батьківщини. Танцювальні композиції молодіжного колективу не залишили байдужими ні одного глядача, передали свою любов до України (танок «Ой, мамо, люблю Гриця»), передали бездонну душу народу України (танок «Лише у нас на Україні», «В нашому серці»), створили атмосферу танцювального майданчика (танець «Рок-н-рол»). Шевчук Каріна, Матощак Тарас, Петранчук Марина, Єрхан Даша, Руда Діана, Кравчук Олена, Нетудихата Ліза, Яковенко Вікторія, Поляруш Юлія, Коваль Катерина – вокалісти концертної програми. Логвінов Дмитро подарував гумор, а Ратушняк Віталій та Фармагей Марія зачарували усіх майстерністю гри на баяні та фортепіано. Вони – одарована та талановита молодь, яка зачарувала всіх, надихнула на оптимізм та віру у краще майбутнє громади.

Жителі села та гості свята мали змогу відвідати виставку «Історія мого села», яку організувала бібліотекар філії ЦБС Тетяна Слободян.

По завершеню свята, завідуюча сектором з організаційно-масової роботи районного будинку культури Котик Тетяна, подякувала директору Степанівського СБК Яковенко Олені та усім учасникам святкового дійства за гарний позитив, який отримав кожен із присутніх на заході, побажала здоров’я, натхнення та успіху усім жителям громади.

Завдячуючи голові села Володимиру Пурдику грайлива юрба дітвори та учасники свята мали змогу відпочити на сучасних атракцірнах (батути, гірки), взяти участь у конкурсі малюнку, поласувати смачним морозивом.