СБУ викрила незаконну схему легалізації іноземців в Україні

Злочинці реєстрували іноземців, використовуючи підроблені печатки прикордонної служби

Служба безпеки України (СБУ) викрила схему незаконної легалізації іноземців в Україні. Про це повідомляє сайт vinnytsia NEWS з посиланням на rbc.

“Співробітники СБУ спільно з Державною міграційною службою припинили діяльність організованого угруповання, учасники якої організували незаконну легалізацію іноземців на території України”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, правоохоронці встановили, що зловмисники реєстрували іноземців в київському регіоні, використовуючи підроблені печатки прикордонної служби, та шляхом укладення фіктивних шлюбів з громадянами України.

Так, протягом останніх 3 років було підроблено документи понад 200 іноземних громадян. Частину мігрантів у подальшому зловмисники планували нелегально переправити через державний кордон, в країни Євросоюзу.

#СБУ блокувала протиправну схему легалізації іноземців в Україні Співробітники Служби безпеки України спільно з Державн…

Під час перевірки адрес масової реєстрації іноземців з числа громадян Росії і країн Близького Сходу оперативники СБУ встановили факти внесення неправдивих відомостей у документи, що послужили підставою для легалізації іноземців з країн терористичного ризику.

Зазначається, що Державною міграційною службою розпочато процес скасування вже діючих незаконно оформлених документів.

За фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 332 КК. Тривають невідкладні слідчі дії.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)