Правоохоронці розшукують безвісти зниклого дідуся (ФОТО)

Липовецьким відділенням поліції Немирівського ВП ГУНП у Вінницькійобласті розшукується безвісти зниклий громадянин Марчук Петро Іванович 14.08.1956 року народження. Чоловік в січні 2016 року залишив своє постійне місце проживання та не повернувся, пише VINNYTSIA NEWS з посиланням на ЛИПОВЕЦЬ СЬОГОДНІ.

В січні чоловік пішов з свого будинку в селі Соболівка Липовецького району та додому більше не повернувся. На даний час його місцезнаходження не відомо.

PM745image002

Його прикмети: на вигляд 60-65 років, зріст 176 см, худорлявої тілобудови, обличчя овальне, волосся сиве, очі сірі, ніс прямий, губи середні, брови дугоподібні тонкі.

Особливі прикмети: на правому зап’ясті руки шрам внаслідок чого не згинається 2 пальці, шрам в паховій ділянці від видалення грижі, вставні передні нижні зуби із білого металу.

Був одягнений: темно-коричнева дубльонка, дубльонка світла, сірий піджак, кофта білого кольору із коричневими малюнками, чорна сорочка, чорний шарф та валянки. Коли бачили чоловіка в останній раз та куди звертатись з інформацією про місце перебування чоловіка читайте тут…