МАУ звинувачується у колосальних зловживаннях

Національне антикорупційне бюро виявило факти зловживання з боку компанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) на суму понад 100 млн грн, заявив глава НАБУ Артем Ситник на брифінгу в середу, передають Патріоти України з посиланням на українські ЗМІ.

«Кожен пасажир платив $2 (збір із кожного пасажира в міжнародному сполученні – ред.), які компанія зобов’язана перераховувати державі, проте МАУ ці кошти не сплатила», – сказав він. Ситник додав, що загальна сума збитків, заподіяних державі, склала понад 100 млн грн.

«Відповідні документи (у процесі слідчих дій – ред.) знайдено і додано до справи», – резюмував він. Крім того, Ситник озвучив суму збитків, завданих «Укргазвидобуванню» й держбюджету, – на рівні 3 млрд грн.

«Ви пам’ятаєте певний період часу, коли низка народних депутатів постійно лобіювала зниження ренти, і вона практично не оплачувалася. Тому на сьогодні можна говорити про те, що державі завдано збитків, з урахуванням збитків, завданих «Укргазвидобуванню» й держбюджету, то загальна сума збитків становить майже 3 млрд грн», – сказав А. Ситник на брифінгу в середу в Києві.